Pozor změna web na:

http://helenastar.ic.cz/

Zaujalo mě

Vánoční zpívání v Řitce aneb Jak mi Helena zpříjemnila Vánoce

25. prosince 2009 v 16:46 | Marcela Holubjaková

Jak už jsem se zmínila v nadpisu článku, následující text bude o tom, jak jsem se jednoho krásného prosincového dne sbalila a jela do Řitky :-)

Vezmu to po pořádku.Helena každý rok zpívá 23.prosince v Řitce na návsi pod rozsvíceným vánočním stromečkem.Atmosféra této akce je vždy velmi kouzelná, a proto jsem se rozhodla využít příležitosti a jet se za Helenou a tak trochu i za jejím manželem podívat :-)

Helena vystoupila až v závěrečné části programu, který moderoval Roman Vojtek.S Helenou jsem měla možnost mluvit ještě před jejím vystoupením, byla milá, nádherně se usmívala a její manžel byl také velmi sympatický :-)

Fotky Vám dávám k dispozici →ZDE

Přeji příjemný zbytek vánočních svátků a ještě jedno doporučení pro Vás.Pokud se budete den před příchodem Ježíška nudit, rozhodně si zajeďte do Řitky, Helena vám svým úsměvem zpříjemní celé následující oslavy Vánoc a Nového roku :-)

Helena Vondráčková popřála ke 100.vydání Top star magazínu

20. prosince 2009 v 15:43 | Marek Loskot
Helena popřála Televizně zábavnému pořadu a to Top star magazínu.pokud chcete vidět její blahopříní stačí kliknout → sem

Helenu najdete na stopáži 15 min. 40 sec.


Přehrát reportáž → přehrát nyní

Zůstáváš tu se mnou na 17.místě

7. prosince 2009 v 12:01 | Marek Loskot
Novinkovému Cd Zůstáváš tu se mnou se vede velmi dobře, ale to se dalo podle předpokladu celkem očekávat.Tato novinka figuruje na 17.místě a určitě se můžeme těšit i na další skoky v tomto žebříčku.

Zde je důkaz podle serveru IFPI:


TIP:

chceš slyšet nové písničky přímo od Heleny live a při úžasné atmosféře ? Pak stačí udělat jediné a koupit si vstupenky na koncert v Lucerně, který se koná 19. a 20.12.2009 více najdete → zde

Helena Vondráčková rozhovor pro revue.idnes.cz

5. prosince 2009 v 17:47 | Marek Loskot
Nepočítám to, ale i já jsem z toho už otrávený, odpovídá Martin Michal na otázku, kolik žalob již podal. "Dávám to za vinu zdejšímu soudnímu systému. Kdybych žil kdekoliv jinde v Evropě, podám jednu žalobu a rozsudek by byl pro ostatní dostatečně odstrašující," dodal v rozhovoru pro Magazín DNES, ve kterém připouští, že se ho mohou bát jen lidé, kteří neplní obchodní dohody.

HELENA VONDRÁČKOVÁ

O SOUDU S MARTOU KUBIŠOVOU
Ve mně to vyvolává lítost a zklamání. Vlastně celá ta kauza, která byla naprosto zbytečná. Na druhou stranu si myslím, že Marta, která je považována za ikonu národa, by neměla říkat nepravdu. A jsem ráda, že tato věta u soudu zazněla - že Marta ani Vašek neříkali pravdu.

KOLIKRÁT MANŽEL ZAPOMNĚL NA VÝROČÍ SVATBY
Já jsem ta, která to datum opomine a komu se to musí připomínat. Martin nezapomíná nikdy, dárky má připravené tři měsíce předem, ať se to týká výročí svatby nebo Vánoc.

KDO Z NÁS JE DOCHVILNĚJŠÍ
Martin. Je přesný, až mě tím někdy štve. Někdy je potřeba dát věcem trošku volnější průběh. Říkám: Nech tomu chvilku, ať jsou lidi trošku v napětí. On ale: Řeklo se v pět, tak to začne v pět. Hrůza!

O MÉ NÁVŠTĚVĚ U JANA KRAUSE
Osobně jsem s ním po odvysílání pořadu nemluvila, jen jsem mu napsala přes SMS poděkování, že byl statečný a ustál ten nesmyslný atak, který se na něj snesl. Ocenila jsem, že reagoval tak, jak reagoval.

další otázky a odpověďi naleznete po kliknutí na celý článek

Zůstáváš tu se mnou na jednom obrázku

30. listopadu 2009 v 20:25 | Marek Loskot
Přinášíme Vám námi vyrobený obrázek kde najdete vše o CDčku Zůstáváš tu se mnou.napadlo nás to takto udělat aby jste vše měli pohromadě.Již nyní můžete také Cd zakoupit v e-shopu Agentury MM.


Helena v časopisu 55+

7. listopadu 2009 v 19:32 | Marcela Holubjaková
Našla jsem krásný rozhovor s Helenkou pro časopis 55+. Po kliknutí na obrázek se Vám otevře dokument ve formátu pdf. Rozhovor naleznete na straně 6,7 a 8.



Krásné počteníčko přeje Marcelka


Helenka na youtube hned na titulní stránce

4. listopadu 2009 v 20:38 | Marek Loskot
Dlouho se mi nestalo aby hned na titulní stránce youtube.com jsem našel Helenku.Pokud se Vám tohle stalo určitě se pochlubte, ale mě se tohle stalo zatím poprvé ....

A tady je důkaz:

Vzpomínám a ničeho nelituji již má své polské vydání

1. listopadu 2009 v 14:58 | Marek Loskot

Tuto knihu určitě všichni znáte a taky určitě moc dobře víte, že vyšla ve dvojím vydání.Druhé vydání této knížky je rozšířené o 2 kapitoly kde se dočtete pikantnosti z Helenčiného života ..

Tato kniha však vyšla i pro Polsko což je velmi dobře protože si myslím, že tato kniha se velmi povedla narozdíl od ostatních ...

Bohužel jsem nikde nenašel odkaz na koupi této knihy.I když je v polštině mnozí z Vás bysi ji i tak možná rádi přečetli ( specielně ty co umí tento jazyk ) ...

2CD Královny popu

25. října 2009 v 16:13 | Marek Loskot

Nejlepší královny popu všech dob.Najdeme tam samozřejmě i Helenku s písněmi: Já půjdu dál, Dlouhá noc, duet s Leonou Machálkovou, aj.

CD vyšlo již 31.8.2009 a vy si ho nyní můžete zakoupit.


Recenze:

HITPARÁDA: DVD vede

7. října 2009 v 18:22 | Marek Loskot
Helenino dvd je prodejnosti na 3.místě a v kategorii hudební video na 2.místě přeskočila např: Jaromíra Nohavicu či Ewu Farnou.

Kategorie: Prodejní

kategorie: hudební video


průběh žebříčků však můžete sledovat i Vy a to na: http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php

VIDEO: z Nepomuku a ostatní

25. září 2009 v 6:02 | Marek Loskot

 
 

Reklama