Pozor změna web na:

http://helenastar.ic.cz/

Helenka na pohřbu legendy fotbalové Slavie Františka Veselého

7. listopadu 2009 v 17:43 | Marcela Holubjaková |  Novinky

Ponurý den, pro český fotbal a vlastně celou zemi jeden z nejsmutnějších. V krematoriu v Praze - Strašnicích se sešlo přes tisíc lidí, aby se naposledy poklonili památce Františka Veselého. Legendární fotbalista a symbol Slavie skonal náhle před týdnem na srdeční selhání ve věku nedožitých 66 let.

Více v celém článkuProtože se tohoto pohřbu účastnila i Helenka, Veselého dlouholetá kamarádka.Na otázky novinářů reagovala takto:


S obrovskou kyticí oranžových růží dorazila na pohřeb zpěvačka Helena Vondráčková (62). Při vchodu do obřadní síně se jí div nepodlomily nohy a do kapesníku otírala slzičky.

Heleno, zdá se, že vám byl blízký...
"Byl... (několik sekund mlčí, není schopná slova) Já... Já ani nemůžu mluvit. V časech, kdy rozvážel lahůdky, se u nás často stavoval a vždy dovezl nějaké dobroty, třeba utopence. Poseděli jsme u kávičky, povídali si. A teď mu jsme na pohřbu..."

Jeho smrt málokdo chápe. I vy?

"Já vůbec! Takhle zdravý člověk! Ani nekouřil, ani nepil... Jak to mohlo přijít tak náhle? Fakt ale je, že to s tím sportem možná přeháněl. Že po padesátce měl ubrat páru."

Jak na něj budete vzpomínat?
"Jako na úžasnýho chlapa a vynikajícího sportovce. Byl prostě legenda a bude spoustě lidí scházet. Včetně nás."
Zdroj: www.ahaonline.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama