Pozor změna web na:

http://helenastar.ic.cz/

Helena bude natáčet nový videoklip a fotit obal na CD

28. září 2009 v 9:26 | Marek Loskot |  Novinky
Helenka Vondráčková již odletěla na Krétu kde bude fotit obal pro novinkové Cd a také se tam bude natáčet novinkový videoklip což je úžasná zpráva, že bysme se mohli těšit na více a více videoklipů ?

Spustit video"Odlétám na Krétu, kde budeme točit nový videoklip a taky tu budu pózovat k CD, takže to bude spíš pracovní výlet než dovolená," svěřila Super.cz Helena, o které je známo, že nevydrží chvíli nečinně sedět.

Kromě pracovních povinností si na sebe Vondráčková ale "upletla bič" v podobě hned několika domácností. Stará se nejen o vilku v Řitce, ale i luxusní karavan, jachtu a hausbót na Slapech.


"Apartmán na Floridě po většinu roku pronajímáme, takže tam péče naštěstí odpadá, ale co vám budu povídat, těch několik domácností dá zabrat," směje se Helena, která na Žofíně pokřtila nové CD zpěvačky Sisy Sklovské.

"Pokukujeme po novém hausbótu. Ten současný už je nám malý. Hlavně proto, že k nám jezdí celá řada známých, takže bychom ho rádi vyměnili za větší," nechala se slyšet sympatická zpěvačka, která na svůj věk vypadá opravdu skvěle a při focení na Krétě bude mít rozhodně co ukázat.

Zdroj:super.cz

 


Aktuální články

Reklama